Team

 

Groep A 

Brenda Exterkate & Renée te Vaanholt

brenda@mennoterbraakschool.nl                                 

renee@mennoterbraakschool.nl 

 

Renee

 

Groep B

Ingrid Ordelmans & Lisette Lamers

ingrid@mennoterbraakschool.nl                                 

lisette@mennoterbraakschool.nl

    

 

Groep 3

Inge Kruidenier & Debbie Ordelmans

inge@mennoterbraakschool.nl                                  

debbie@mennoterbraakschool.nl 

    

 

Groep 4

Corine Roggeveld & Barbara Berends

corine@mennoterbraakschool.nl                               

barbara@mennoterbraakschool.nl

    

 

Groep 5

Tjomme Oonk

aanwezig maandag tot en met vrijdag

 

Groep 6

Marike Haarink & Renée te Vaanholt

marike@mennoterbraakschool.nl                               

renee@mennoterbraakschool.nl 

   

Renee

 

Groep 7

Nicole Paul & Cindy Arends

nicole@mennoterbraakschool.nl                                

cindy@mennoterbraakschool.nl                                         

    

 

Groep 8

Roeljan van den Berg

roeljan@mennoterbraakschool.nl 

 

Onderwijsassistente

Conny Ruesink

 

Intern begeleiders

Corine Roggeveld &  Barbara Berends

ambulant op donderdag / woensdag                                         

ib@mennoterbraakschool.nl                                      

   

 

Conciërges

Joost Domhof                                                         

    

Norman Roes

 

Vakleerkracht Gymnastiek Sport Federatie Berkelland

Anne Waanders                                                                     

          

Waldo Rehbergen 

Thomas ten Lohuis

Vakleerkracht muziek groep A tot en met 6

Fernando Soto

 

 

Opleider in de school

Cindy Arends

cindy@mennoterbraakschool.nl 

  

 

Locatie coördinator                                                

Marjan Wolterink                                                    

directie@mennoterbraakschool.nl                           

    

 

Directeur Onderwijsteam

Co van Schaik

c.van.schaik@oponoa.nl