Team

Groep 1 en instroom

Renée te Vaanholt & Debbie Ordelmans

renee@mennoterbraakschool.nl 

debbie@mennoterbraakschool.nl     

 

Groep 2

Debbie Ordelmans & Lisette Lamers

debbie@mennoterbraakschool.nl                             

lisette@mennoterbraakschool.nl

    

Groep 3

Inge Kruidenier & Marike Spoolder

ondersteund door Petra Ekkelboom

inge@mennoterbraakschool.nl                                  

marike@mennoterbraakschool.nl 

    

Groep 4

Corine Roggeveld & Hilde Hengeveld

corine@mennoterbraakschool.nl                               

h.hengeveld@mennoterbraakschool.nl

    

Groep 5

Nicole Paul & Cindy Arends

nicole@mennoterbraakschool.nl                                

cindy@mennoterbraakschool.nl                                         

    

Groep 6

Tjomme Oonk & Nicky Tempel

tjomme@mennoterbraakschool.nl 

nicky@mennoterbraakschool.nl 

 

Groep 7

Nicky Tempel & Kelly Rosendahl

nicky@mennoterbraakschool.nl 

k.rosendahl@oponoa.nl 

 

Groep 8

Roeljan van den Berg

roeljan@mennoterbraakschool.nl 

 

Onderwijsassistente

Conny Ruesink

Petra Ekkelboom

 

Zorg coördinatoren 

Corine Roggeveld &  Barbara Berends

ambulant op donderdag / woensdag                                         

ib@mennoterbraakschool.nl                                      

 

Conciërges

Joost Domhof                                                         

Norman Roes (hulpconcierge op donderdag)

 

 

Vakleerkracht Gymnastiek Sport Federatie Berkelland

Anne Waanders                                                                      

Waldo Rehbergen 

 

Vakleerkracht muziek

Fernando Soto

 

Opleider in de school

Cindy Arends

cindy@mennoterbraakschool.nl 

  

Locatie coördinator                                                

Marjan Wolterink                                                    

directie@mennoterbraakschool.nl                           

    

Directeur Onderwijsteam

Co van Schaik

c.van.schaik@oponoa.nl