Team

teamfoto

Groep A 

Alie ten Have

aanwezig op maandag en dinsdag

alie@mennoterbraakschool.nl 

alie

Renée te Vaanholt

aanwezig op woensdag, donderdag en vrijdag

renee@mennoterbraakschool.nl 

Renee

Groep B

Ingrid Ordelmans

aanwezig op maandag en dinsdag

ingrid@mennoterbraakschool.nl

Corine Roggeveld

aanwezig op woensdag, donderdag en vrijdag

corine@mennoterbraakschool.nl 

Groep 3

Brenda Exterkate

aanwezig op maandag en dinsdag

brenda@mennoterbraakschool.nl 

Lisette Lamers

aanwezig op woensdag, donderdag en vrijdag

lisette@mennoterbraakschool.nl

 

Groep 4

Inge Kruidenier

aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag

inge@mennoterbraakschool.nl 

 

Barbara Berends

werkzaam op woensdag en vrijdag

barbara@mennoterbraakschool.nl

 

Groep 5

Tjomme Oonk

aanwezig maandag tot en met vrijdag

 

Groep 6

Marike Haarink

aanwezig op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdagmorgen

marike@mennoterbraakschool.nl 

 

 

Groep 7

Nicole Paul

werkzaam maandag, dinsdag, vrijdag

nicole@mennoterbraakschool.nl 

Cindy Arends

werkzaam op woensdag en donderdag

cindy@mennoterbraakschool.nl 

Groep 8

Roeljan van den Berg

werkzaam op maandag tot en met vrijdag

roeljan@mennoterbraakschool.nl 

Onderwijsassistenten

Stephan van den Berg

aanwezig op donderdagmiddag

Conny Ruesink

aanwezig op dinsdagochtend en donderdagochtend

foto volgt

 

Intern begeleiders

Corine Roggeveld

aanwezig dinsdag en vrijdagmiddag

ib@mennoterbraakschool.nl 

Marjan Wolterink

aanwezig op dinsdag

ib@mennoterbraakschool.nl 

Conciërges

Joost Domhof

aanwezig elke ochtend

Norman Roes

aanwezig op donderdag

 

 

Vakleerkracht Gymnastiek

 

Anne Waanders

Anouk Groot Kormelink

Vakleerkracht muziek groep A tot en met 6

Milou Pasveer

donderdag om de week

foto volgt

Opleider in de school

Cindy Arends

aanwezig dinsdag en donderdag

cindy@mennoterbraakschool.nl 

  

Locatie coördinator

Marjan Wolterink

aanwezig op maandag, dinsdag, donderdag

directie@mennoterbraakschool.nl 

 

Directeur Onderwijsteam

Co van Schaik

c.van.schaik@oponoa.nl