Team

teamfoto site

Groep A 

Alie ten Have

aanwezig op maandag en dinsdag

alie@mennoterbraakschool.nl 

alie

Renée te Vaanholt

aanwezig op woensdag, donderdag en vrijdag

renee@mennoterbraakschool.nl 

Renee

Groep B

Ingrid Ordelmans

aanwezig op maandag en dinsdag

ingrid@mennoterbraakschool.nl

Corine Roggeveld

aanwezig op woensdag, donderdag en vrijdag

corine@mennoterbraakschool.nl 

Groep 3

Lisette Lamers

aanwezig op maandag, dinsdag en woensdag

lisette@mennoterbraakschool.nl

 

Inge Kruidenier

aanwezig op donderdag en vrijdag

inge@mennoterbraakschool.nl 

Groep 4

Marike Haarink

aanwezig op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

marike@mennoterbraakschool.nl 

Brenda Exterkate

aanwezig op dinsdag

brenda@mennoterbraakschool.nl 

Groep 5

Barbara Berends

werkzaam op dinsdag tot en met vrijdag

barbara@mennoterbraakschool.nl

Brenda Exterkate

werkzaam op maandag

brenda@mennoterbraakschool.nl 

Groep 6

Irene Rooks

werkzaam op maandag tot en met vrijdag

irene@mennoterbraakschool.nl

 

Groep 7

Nicole Paul

werkzaam maandag, dinsdag, donderdag

nicole@mennoterbraakschool.nl 

Cindy Arends

werkzaam op woensdag en vrijdag

cindy@mennoterbraakschool.nl 

Groep 8

Roeljan van den Berg

werkzaam op maandag tot en met vrijdag

roeljan@mennoterbraakschool.nl 

Onderwijsassistenten

Stephan van den Berg

aanwezig op maandagmiddag

Pascal Stieding

aanwezig op dinsdagochtend

foto volgt

 

Intern begeleiders

Corine Roggeveld

aanwezig dinsdag en vrijdagmiddag

ib@mennoterbraakschool.nl 

Marjan Wolterink

aanwezig op dinsdag

ib@mennoterbraakschool.nl 

Conciërges

Joost Domhof

aanwezig elke ochtend

foto volgt

Norman Roes

aanwezig op donderdag

Vakleerkracht Gymnastiek

Dick Hulshorst

Anne Waanders

Vakleerkracht muziek groep A tot en met 6

Milou Pasveer

woensdag om de week

foto volgt

Opleider in de school

Cindy Arends

aanwezig dinsdag en donderdag

cindy@mennoterbraakschool.nl 

  

Locatie coördinator

Marjan Wolterink

aanwezig op maandag, dinsdag, donderdag

directie@mennoterbraakschool.nl 

 

Directeur Onderwijsteam

Co van Schaik

c.van.schaik@oponoa.nl