Team


 Groep A&B



Alie ten Have
werkzaam: maandag t/m dinsdag
alietenhave@mennoterbraakschool.nl


Lisette Lamers
werkzaam: woensdag,donderdag,vrijdag
lisette@mennoterbraakschool.nl


Corine Roggeveld
werkzaam: dinsdag t/m woensdag
corine@mennoterbraakschool.nl


Renee te Vaanholt
Werkzaam: maandag, donderdag en vrijdag
renee@mennoterbraakschool.nl

 


Groep 3

 

Inge Kruidenier
werkzaam: woensdag tm vrijdag
inge@mennoterbraakschool.nl


Brenda Exterkate
werkzaam: maandag en dinsdag
brenda@mennoterbraakschool.nl 

 


 Groep 4

 

Marike Haarink
werkzaam: maandag,dinsdag, donderdag en vrijdag
marike@mennoterbraakschool.nl



 


Groep 5

 

Barbara Brends
werkzaam: dinsdag t/m vrijdag
barbara@mennoterbraakschool.nl


Corine Roggeveld
werkzaam: maandag 
corine@mennoterbraakschool.nl 

 

 

Groep 6

 

Kelly Rosendahl
werkzaam: op maandag t/m donderdag
kelly@mennoterbraakschool.nl

 


 Groep 7
 

Cindy Arends
werkzaam: maandag, woensdag t/m  vrijdag
cindy@mennoterbraakschool.nl
 

 

 
Groep 8

 

Roeljan v.d. Berg
werkzaam: maandag tm vrijdag
roeljan@mennoterbraakschool.nl

 

 
Onderwijs assistent

 

Stephan van den Berg
werkzaam: maandag,dinsdag en vrijdag
stephanberg88@gmail.com

 


Intern begeleiders 
 

Marjan Wolterink 
werkzaam: donderdag
marjan@mennoterbraakschool.nl



 

 

 

Corine Roggeveld
werkzaam: donderdag
corine@mennoterbraakschool.nl  

 


Concierges



Arie Floors
werkzaam: maandag, dinsdag, donderdag, en vrijdag
 

Normen Roes (Hulpconcierge)
werkzaam: donderdag

 

 
Vakleerkracht Gym

 

Dick Hulshorst


Anne Waanders 

 

 
Stagiaires
 

Sanne Floors

 


Extra ondersteuners 
 

Wilhelmien Fels
werkzaam: woensdag

 


Locatiecoördinator

 

Marjan Wolterink 
werkzaam: maandag,dinsdag,donderdag
directie@mennoterbraakschool.nl

 


Directeur onderwijsteam
 

Co van Schaik
c.van.schaik@oponoa.nl