Staking 6 november 2019

Een gezamenlijke brief vanuit de openbare basisscholen te Eibergen rondom de onderwijs staking 6 november 2019.

 

U heeft er vast al over gehoord:

Woensdag 6 november wordt de onderwijsbegroting besproken in de tweede kamer. Het kabinet heeft tijdens de politieke beschouwingen laten weten niets extra’s te willen investeren in het onderwijs. Deze investeringen zijn echter nodig zijn om het lerarentekort aan te pakken.

Dit is de aanleiding voor de onderwijsbonden om de leden in het primair en voortgezet op te roepen tot een landelijke staking.

Het primair en voortgezet onderwijs staat onder druk: er is een groeiend lerarentekort en daarmee staat de onderwijskwaliteit onder druk. Deze problematiek ervaren we ook bij ons op school en daarom doen wij mee: voor onze collega’s, voor onze school en vooral voor onze leerlingen en dus voor de toekomst van Nederland.

De openbare basisscholen te Eibergen hebben gezamenlijk besloten geen les te geven op woensdag 6 november. De scholen zitten dus dicht.

Wij hopen hierbij op uw begrip.

 

Groetend

Team IKC Op d’n Esch

Team Obs Menno ter Braak

Naar het overzicht